Jste zde

Testování a měření

Profesionální měřicí přístroje od společnosti R&S za výjimečné ceny!

Rohde & Schwarz přichází opět s akcí na širokou škálu přístrojů, včetně osciloskopů, analyzátorů a napájecích zdrojů, ve plné výbavě za standardní cenu. Nezapomeňte využít až 46% slevu na tyto prvotřídní produkty, akce platí do 30. 9. 2024, nebo do vyprodání zásob.

Solid state relé – ideální volba nejen pro automatizované testery

Solid state relé se vyznačují rychlým spínáním, nízkými ztrátami a vysokou spolehlivostí. Jsou ideální pro automatizované testery polovodičů, jelikož díky jejich vlastnostem se zvýší rychlost měření a zároveň se sníží nároky na údržbu na minimum, jelikož neobsahují žádné mechanické části. 

Multifunkční termovizní a zvukové kamery HIKMICRO pro diagnostiku elektroniky a průmyslových systémů

Termovize umožňuje snadné stanovení teploty objektů – díky tomu se stala oblíbeným a nepostradatelným diagnostickým nástrojem. Nicméně v posledních letech se k tomuto typu kamer přidala nová zařízení, která kombinují digitální fotografické matrice s vysoce přesnými akustickými senzory.

Profesionální přístroje R&S s plnou výbavou teď za skvělé ceny

Máte zájem o osciloskopy, analyzátory nebo napájecí zdroje s kompletním vybavením? V Rohde & Schwarz vám nabízí jedinečnou příležitost! Prodloužili jsme promoakci až do 30. 9. 2023, kde lze získat slevy až 49 % na výběr z profesionálních produktů. Nechte se překvapit jedinečnými cenami a vybavte svou laboratoř nejnovějšími technologiemi.

Laserová dioda, fotony – fungování laseru v elektronice

Laserová technologie je široce používána v mnoha průmyslových a lékařských zařízeních. Optické sítě, laserové tiskárny, laserové teploměry, jednotky CD-ROM/DVD, čtečky čárových kódů – každé z těchto zařízení těží z výhod laseru. Při každodenním používání nepřemýšlíme o tom, jak funguje a jak vznikl laser umístěný uvnitř, a to je téma, které stojí za pozornost.

Softwarově definovaná laboratoř urychlí validaci baterií

NI na konferenci NI Connect představila řešení Software-Defined Battery Lab. Nová integrovaná sada, navržená pro laboratoře ověřování baterií elektrických vozidel, pokrývá celý a udržitelný životní cyklus baterií od výzkumu a vývoje až po validaci, výrobu, druhý život a repasování.

Rohde & Schwarz MXO 4: Osciloskop nové generace s průlomovými funkcemi

Představujeme vám osciloskop Rohde & Schwarz MXO 4, který zastupuje novou generaci měřicích přístrojů. S 13,3" kapacitním dotykovým Full HD displejem a prvotřídními vlastnostmi přináší tento osciloskop několik průlomových funkcí, které vás ohromí. Jeho intuitivní uživatelské rozhraní vám umožní rychle a snadno provádět složité měření a analýzu signálů.

Stránky