Jste zde

Digi-Key v roce 2023 přidala přes 450 nových dodavatelů a 1,7 milionu nových součástek

DigiKey v uplynulém roce rozšířila své portfolio přidáním více než 450 nových dodavatelů do hlavního obchodního programu Digi-Key Marketplace a Fulfilled by Digi-Key.

Společnost v roce 2023 rozšířila svou nabídku o více než 1,7 milionů nově dostupných součástek včetně více než 230 000 položek ve skladových zásobách k prodeji napříč hlavními oblastmi své činností.

Společnost Digi-Key v roce 2023 představila více než 450 nových dodavatelů a 1,7 miliónů nově dostupných součástek.

„Rok 2023 byl rokem rekordních inovací, protože jsme pokračovali v nabídce nejnovějších technologií a upevnili naši pozici předního distributora rozsáhlého a rozšiřujícího se portfolia součástek napříč mnoha skupinami produktů," řekl Mike Slater. „S nadějným vstupem do roku 2024 se naše zásoby stabilizují a vracejí do normálního stavu, což podporuje závazek společnosti Digi-Key urychlit pokrok pro každého konstruktéra, kupujícího i tvůrce tím, že nabídne největší portfolio dodavatelů a nejširší sortiment produktů. S potěšením oznamujeme, že tyto produkty jsou v současné době pro globální inženýrskou komunitu dostupné.“

Společnost také pokračuje v rozšiřování rozmanitosti svých produktů a dodavatelů v nových kategoriích produktů pomocí vlastní služby Digi-Key Marketplace, jediného zdroje technických inovací všech aspektů, včetně holých desek plošných spojů, průmyslové automatizace, testování a měření, řešení IoT a prakticky všech produktů souvisejících a sousedících s technologickými inovacemi, to vše prostřednictvím jedinečných nákupních zkušeností. Produkty služby Marketplace se obvykle dodávají do 1 až 5 dnů přímo od dodavatele.

Některé z hlavních nově zavedených produktů přidaných do portfolia společnosti Digi-Key v roce 2023 zahrnují:

Hlavní dodavatelé pokračovali v rozšiřování své nabídky přidáváním nových produktů z různých divizí. 
Digi-Key je autorizovaným distributorem elektronických součástek pod více než 2 900 předních dodavatelů v oboru a zaručuje inženýrům, konstruktérům, profesionálům v oblasti nákupu a tvůrcům, že objednávané produkty jsou autentické a do společnosti Digi-Key přicházejí přímo od výrobce.

Více informací o dodavatelích portfolia společnosti Digi-Key naleznete na webových stránkách Digi-Key.

Hodnocení článku: