Jste zde

DigiKey představuje aktualizované logo a značku

DigiKey, přední globální distributor nabízející největší výběr součástek a produktů automatizace k okamžité expedici, dnes zveřejnil aktualizaci svého brandu včetně  nového loga. Nový branding měl premiéru na veletrhu EDS Leadership Summit v Las Vegas a bude postupně uváděn na trh po celý rok 2023.

Aktualizované logo a značka společnosti DigiKey odrážejí zrychlující pokrok v odvětví pro každého konstruktéra, kupujícího i tvůrce.

„Společnost DigiKey se již 50 let orientuje na urychlování procesů pro každého inženýra, konstruktéra i tvůrce,” říká Dave Doherty, prezident společnosti DigiKey. „Náš aktualizovaný vzhled a působení je odrazem tohoto inspiračního pokroku, našeho vedoucího postavení v odvětví a odpovědnosti za digitální zkušenosti a řešení, která posouvají zboží a nápady směrem vpřed.“ Aktualizované logo a systém značky představují rozvoj historického vzhledu společnosti, který podporuje konstrukční flexibilitu napříč digitálními platformami při současném posílení technického působení moderním a nadčasovým způsobem. Logo bylo navrženo s cílem zdůraznění pokroku a spojení s dodavateli a zákazníky při současném vyjádření digitálně orientované a moderní perspektivy společnosti DigiKey. Obnovená identita značky dále představuje zjednodušený název společnosti, který tak lépe odráží její hluboké portfolio technických produktů a digitálních řešení.Aby obnovila ikonické prvky značky při současném ztvárnění modernosti uzavřela společnost DigiKey partnerství s globální kreativní poradenskou firmou Lippincott.

„Naše kreativní práce na obnovení značky DigiKey spojila její odkaz úspěchu s vizí budoucích příležitostí a růstu,“ říká Tim Cunningham, senior partner strategie značek ve firmě Lippincott. „Nový systém značky podporuje jádro podnikání a vytváří cesty pro odvážnější tahy v rámci inovativního odvětví.“

Přehled aktualizovaného systému značky lze zobrazit zde. Další informace naleznete na webových stránkách digikey.cz a na sítích FacebookTwitterYouTubeInstagram a LinkedIn.

Hodnocení článku: