Jste zde

HANNOVER MESSE 2023: Bezplatné vstupenky na veletrh pro čtenáře HW.cz

Veletrh HANNOVER MESSE proběhne 17 - 21 dubna 2023. Čtenáři Hw.cz mohou získat bezplatné vstupenky na samotný veletrh i na konference, přenášené online.

Veletrhy v sousedním Německu představují pro české firmy ideální místo, kde mohou porovnat svoje produkty s těmi nejnovějšími z evropské i celosvětové produkce. Kromě možnosti vystavovat zde jsou německé veletrhy díky snadné dosažitelnosti i dobrým cílem pro návštěvu pro inspiraci. Impulsem pro to může být i fakt, že i v letošním roce organizátoři nabízejí možnost, získat po registraci volnou vstupenku. 
I pro letošní ročník celý veletrh i doprovodné konference přinesou velmi aktuální témata, jako jsou změna klimatu, energetická transformace nebo narušené dodavatelské řetězce. Všechny jmenované oblasti vyžadují inovativní a, technologicky vyspělá řešení napříč obory strojírenství, elektrotechniky, energetiky, softwaru a IT. Kombinací všech faktorů a oborů vzniká průmyslový ekosystém, který umožňuje změny ve způsobu výroby, spolupráce a podnikání.

Jako vždy v minulosti i zde platí, že pro takové prostředí je nutné přizpůsobit nejen samotný produkt, ale i způsob jeho prodeje. To je věc, ke které se lze díky návštěvě veletrhu velmi přiblížit. To vědí nejen korporace, ale také malé a střední podniky a startupy nebo vědecká centra. Návštěva veletrhu  HANNOVER MESSE tak může být pro každého akcelerátorem vlastního myšlení a podnikání.

Pro získání bezplatné vstupenky navštivte stránku

https://www.hannovermesse.de/en/?open=ticketRegistration&code=em5yt

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který se elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrují/aktivují. Po zaregistrování obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe e-mailem osobní vstupenku na jméno. Online registraci je třeba provést již před návštěvou veletrhu. Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.

https://www.hannovermesse.de/en/

Hodnocení článku: