Jste zde

Třetí řada videosérie Farm Different zkoumá, jak robotika a autonomní vozidla vstupují do farem

Seriál se také hlouběji zabývá daty, která jsou nezbytná pro stanovení místních strategií, maximalizaci výnosů a pomoc zemědělcům živit planetu udržitelným způsobem.

Společnost Digi-Key, spustila 3. řadu svého videoseriálu s názvem „Farm Different” sponzorovaného výrobci Analog Devices, Inc. (ADI) a Amphenol Industrial
Třetí řada obsahuje tři díly které přinášejí pohled do budoucnosti zemědělství s cílem zjistit, jaké inovace budou hnacím motorem pro příští generaci globální produkce potravin. Seriál zkoumá, jak robotika a autonomní vozidla vstupují do farem, a také se hlouběji zabývá nedílnými daty, která jsou nezbytná pro stanovení místních strategií, maximalizaci výnosů a pomoc zemědělcům živit planetu udržitelným způsobem.

„Zemědělská komunita nikdy neustoupila, když čelila výzvám udržitelnosti," řekl Josh Mickolio, manažer manažer rozvoje obchodu s dodavateli ve společnosti Digi-Key. „Omezený počet pracovních sil, nepředvídatelné počasí a stále vyšší náklady ohrožují růst produkce a přežití malých i velkých zemědělských podniků. Tato sezóna poukazuje na plodnou budoucnost chytrého zemědělství a představuje řešení využívající kreativitu, vynalézavost a odolnost, jimiž je toto odvětví známé."

„Vzhledem k faktorům, jako je růst populace a změna klimatu, bude budoucnost vyžadovat, abychom dosáhli mnohem více s podstatně nižšími náklady, přičemž technologie hrají v přesném zemědělství klíčovou roli," řekl Tzeno Galchev, marketingový ředitel společnosti ADI. „Naše technologie pomáhá zvyšovat efektivitu ve všech oblastech. Patří sem chytré aplikace na okraji, jako je správa a sledování hospodářských zvířat, které využívají naše technologie s velmi nízkou spotřebou energie, až po automatizaci, elektrifikaci a navigaci strojů, které živí planetu, s využitím našich inerciálních měřicích jednotek, konektivity a řešení správy baterií."

„V oblasti inovací v zemědělství jsou naše řešení konektivity základem pro to, aby zemědělci mohli hospodařit jinak a ohlásit tak novou éru přesnosti, efektivity a udržitelnosti," sdělil Mark Cunningham, generální ředitel společnosti Amphenol Industrial. „Ve společnosti Amphenol jsme odhodláni podpořit transformaci zemědělství, kde se technologie a data sbližují a vytvářejí pro zemědělství lepší budoucnost."

První ze tří videí z tohoto seriálu s názvem „Zemědělská technická revoluce" se zabývá tím, jak farmy zavádějí nové technologie měnící způsob pěstování, monitorování a sklizně plodin. Zjistěte, jak dnešní inovátoři zemědělských technologií zpřístupňují nejnovější řešení a výhody, které poskytují, zemědělským podnikům všech velikostí. 
Druhé video s názvem „Zasévání semen budoucích farem" se věnuje novým formám řízení energie, konektivitě a elektrifikaci, které vytvářejí základ pro budoucí zemědělská řešení. Zjistěte, jak budou nové inovace využívat tuto základní infrastrukturu i v budoucnosti. 
Třetí a poslední video s názvem „Zkoumání inteligentních řešení v zemědělství" podrobně popisuje nejnovější pokroky v oblasti dronů, autonomních traktorů, monitorování plodin a metod přesného zemědělství. Zjistěte, jak nová řešení zvyšují efektivitu, výnosy a udržitelnost.

Další informace o tomto video seriálu, udržitelné produkci a způsobu, jakým společnost Digi-Key podporuje rychle se měnící zemědělské odvětví, naleznete na webových stránkách Digi-Key.

Hodnocení článku: