Jste zde

Zahájení 15. ročníku loterie DigiWish Giveaway

15. ročník loterie DigiWish Giveaway odstartoval. Vzhledem k tomu, že se blíží vánoční svátky, DigiKey v rámci pokračujícího poslání pomáhat inženýrům, konstruktérům a makerům urychlovat pokrok, vybírá 24 šťastných vítězů, kteří mohou již nyní začít s oslavami.

Účastníci mohou soutěžit o produkty DigiKey podle vlastního výběru během rozdávání dárků DigiWish na sociálních médiích v období od 1. do 24. prosince 2023. Účastníci, kteří chtějí soutěžit, si vyberou jeden produkt DigiKey v hodnotě do 100 USD skladem a budou vkládat komentáře nebo zveřejňovat svá "přání" na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo Twitter s připojením hashtagu #DigiWish. Každý soutěžní den bude ze způsobilých kandidátů vylosováno jedno jméno v celkovém počtu 24 šťastných výherců. Všichni účastníci budou rovněž zařazeni do slosování o hlavní cenu nákupní horečky DigiKey v hodnotě 500 USD.

„Jsme nadšeni, že můžeme letošní svátky zahájit naším 15. ročníkem loterie DigiWish Giveaway," řekl Brooks Vigen, senior ředitel strategického marketingu společnosti DigiKey. „Programy typu DigiWish jsou jen jedním ze způsobů, jakým společnost po celý rok podporuje inženýry, konstruktéry a makery při jejich práci na urychlování průmyslového pokroku."

Loterie 2023 DigiWish proběhne dnech 1.-24. prosince 2023.

Účast v loterii DigiWish není podmíněna žádným nákupem a propagace bude zneplatněna tam, kde takové omezení či zákaz vyžaduje zákon. Účastníkům připomínáme, že společnost DigiKey nemůže zaručit splnění přání u produktů s exportním omezením do příslušných zemí. Příspěvky účastníků na sociálních médiích DigiWish musejí být veřejné, aby mohly být započteny.

Úplné znění pravidel a všeobecné podmínky loterie 2023 DigiWish Giveaway naleznete na webových stránkách společnosti DigiKey.

Hodnocení článku: