Jste zde

Digi-Key Electronics rozšířilo své portfolio o měřící karty NI

Společnost Digi-Key Electronics, která nabízí největší výběr elektronických součástek skladem k okamžitému odeslání, rozšířila své produktové portfolio o měřící karty a příslušenství od National Instruments. Díky tomu se významně rozšiřuje celková nabídka společnosti Digi-Key v automatickém testování.

Portfolio měřících karet společnosti National Instruments je obrovské a Digi-Key se zaměřilo na měřící karty a zařízení, které spadají do skupiny pod názvem DAQ čili Data Acquisition and Control. Jedná se o měřící karty, které jsou schopny měřit veškeré elektrické průběhy, jelikož jsou dostatečně rychlé a jejich vstupy jsou navrženy tak, aby pokryly rozsahy napětí a proudů v různých aplikacích.

Tyto karty se k nadřazenému sytému mohou připojit pomocí rozhraní USB, GPIB či ethernet. Některé se integrují přímo do počítače pomocí rozhraní PCI či PCIe. Přidané portfolio od National Instruments činí 220 různých položek, z toho 150 jsou různé typy měřících karet, 39 příslušenství v podobě konektorů, propojovacích kabelů a montážních sad, a nakonec 31 položek týkajících se GPIB komunikace, kde najdeme různé převodníky.   

Jednoduchá konfigurace měřících karet od NI uvolňují čas technikům, kteří se mohou soustředit na vývoj. Automatizované testovací a měřicí zařízení od NI jsou schopny pracovat v reálném čase, a tím pomohou rychleji analyzovat data a získat tak cenné informace o dané aplikaci.

Digi-Key je schopno své produkty dostat k zákazníkům, ať jsou kdekoli, do 24 hodin na domácím trhu a do 48 až 60 hodin po celém světě. Denně přepraví až 20 tisíc balíčků pro více než 8000 zákazníků po celém světě. Toho jsou schopni dosáhnout díky infrastruktuře a partnerství, které si vybudovali za 42 let. Takto krátké dodací lhůty jsou velkou výhodou pro techniky, kteří řeší akutní problém dané aplikace. Stačí využít standardní komunikační kanál společnosti Digi-Key a požadovaná měřící karta či příslušenství je k dispozici během několika hodin.

 

Více informací o portfoliu National Instruments v Digi-Key naleznete zde: https://www.digikey.com/products/en/test-and-measurement

Hodnocení článku: