Jste zde

DigiKey hlásí 300 nových dodavatelů

Mezi významné dodavatele, kteří přibyli v portfoliu DigiKey patří Alps Alpine, Ambiq Micro, Amphenol LTW, HELUKABEL a Zettler MagneticsMezi významné dodavatele, kteří přibyli v portfoliu DigiKey patří Alps Alpine, Ambiq Micro, Amphenol LTW, HELUKABEL a Zettler Magnetics.

DigiKey výrazně rozšířil portfolio přidáním 300 nových dodavatelů do hlavního obchodního programu DigiKey Marketplace a Fulfilled by DigiKey v prvních dvou čtvrtletích roku 2023. 
„DigiKey se zaměřuje na přidávání nejnovějších a nejinovativnějších technologií, aby mohla pokrývat největší výběr pro inženýrskou komunitu,“ říká Mike Slater, viceprezident rozvoje globálního obchodu pro společnost DigiKey. „Kromě toho neustále analyzujeme mix našich dodavatelů, abychom zacelili technologické mezery a mohli poskytovat naší celosvětové inženýrské komunitě technologie splňující předpisy v jejich příslušných lokacích.“

Hlavní dodavatelé, kteří byli dosud přidáni do portfolia společnosti DigiKey v roce 2023, zahrnují například  Alps Alpine, Amphenol LTWAmbiq MicroHELUKABEL a Zettler Magnetics. Samozřejmě i dlouhodobí dodavatelé pokračují s rozšiřováním svých nabídek tím, že nabízejí produkty z různých oblastí. Společnost DigiKey velmi dynamicky expanduje v oblasti průmyslu, regulace, senzorů, motorů a pokročilých produktů pro průmyslovou automatizaci.

DigiKey je autorizovaným distributorem elektronických součástek pro více než 2 400 předních průmyslových dodavatelů, a zajišťuje, aby produkty, které si budou objednávat inženýři, konstruktéři, nákupčí a makeři, byly autentické a dodané do společnosti DigiKey přímo od výrobce. Společnost také neustále rozšiřuje rozmanitost nabídky svých produktů a dodavatelů v nových produktových kategoriích s využitím služby DigiKey Marketplace, která představuje jediný zdroj pro všechny aspekty technologických inovací, včetně prázdných desek plošných spojů, průmyslové automatizace, testování a měření, řešení IoT a takřka všeho, co souvisí s technickými inovacemi, to vše prostřednictvím jediné nákupní zkušenosti.

Díky využití nejmodernějšího skladového a logistického centra společnosti DigiKey přináší program Fulfilled by DigiKey funkce skladu 3PL společně s dlouhodobě stabilní, celosvětovou zákaznickou komunitou a prvotřídním plněním požadavků na přání, jakož i obchodní webové stránky, což umožňuje uvádění produktů dodavatelů na trh, jejich prodej, balení a expedice po celém světě.

Více informací o dodavatelích portfolia společnosti DigiKey naleznete na webových stránkách DigiKey.

Hodnocení článku: