Jste zde

Electronica virtual – poprvé digitálně, ale s tradičním programem

Na digitální veletrh je přihlášených přes 200 vystavovatelů, online fóra a konferenční program zaplní všechny 4 dny a nebudou chybět ani tradiční ocenění a speciální akce. Na veletrh může od 9. do 12. listopadu opravdu každý, registrace je zdarma.

Začátek listopadu patří tradičně každým druhým rokem veletrhu Electronica v Mnichově. Pro vývojáře i obchodníky z české kotliny je tato destinace velmi oblíbená. V letošním roce je situace ovšem jiná a Electronica má velkou příležitost. Po předčasném ukončení jarní sezóny veletrhů měli pořadatelé dostatek času se připravit na další akce. Kdo vsadil na to, že podzim zopakuje distanční režim, neprodělal. Pro mnichovskou veletržní správu to představuje příležitost udělat z veletrhu celosvětovou akci. Nejen z pohledu návštěvníků, kteří se zúčastní ze svého počítače doma nebo v kanceláři, ale i z pohledu firem, které na jaře nemohly naplno představit své novinky.

Mezi vystavoteli najdeme všechny významné hráče, ať jde o Avnet, Harting, NXP Semiconductors, Rohde & Schwarz, Rutronik, Samsung Semiconductor nebo STMicroelectronics. Vedle virtuálních expozic je po celé dny dostupný i online program. Speciální fóra se budou věnovat kybernetické bezpečnosti, embedded designu nebo napájecím systémům. Na řadu přijodu i otázky, jak současná pandemie ovlivní další vývoj elektronických systémů.

Samostatné konference bude mít například automotive nebo lékařská technika. Tyto přidružené konference ovšem nejsou součástí volné vstupenky. I tak si ale každý vybere.

https://electronica.de/en/supporting-program/electronica-conferences/  
https://www.electronica.de/en/visitors/tickets-prices/

Hodnocení článku: