Jste zde

Nový web TME: lepší přehled, rychlejší práce

Nový vzhled, nové možnosti – tak můžeme několika slovy shrnout změny, které TME provádí na webových stránkách tme.eu. A změna designu je jen prvním krokem, který TME přinese zákazníkům.

Kromě moderního designu připravilo TME hned pro rozjezd nového webu řadu nových funkcí pro práci s nákupním košíkem a oblíbenými položkami. Výrazně se posílila úloha vyhledávače, který je nyní dostupnější a nabízí přehlednější práci s výsledky.
Nové funkce má také pane zákazníka, který sdružuje historii objednávek, individuální symboly a nabídky, informování a další informace týkající se zákaznického účtu.

TME také dále rozvíjí databázi informací pro zákazníky. V sekci aktualit najdete zprávy o důležitých událostech v oboru a nových výrobcích, které se objevují v nabídce, technické články a návody, které mohou být nápomocné jak zkušeným inženýrům a specialistům, tak i studentům či kutilům, kteří hledají informace ze světa elektroniky.

Nový vzhled je pouhým úvodem k řadě změn, na kterých TME pracuje. Budou zaváděny postupně tak, aby zákazníci měli zaručený průběžný a nerušený přístup k naší nabídce. Již nyní je mj. část sekcí přizpůsobena možnostem mobilních zařízení.

www.tme.eu

 

Hodnocení článku: