Jste zde

City Digital – videa přiblíží další vývoj IoT pro automobily

Třídílný seriál DigiKey, sponzorovaný společností Analog Devices, se ponoří hluboko do budoucnosti automobilových technologií. Přiblíží také vizi, jak elektrifikace, autonomní vozidla a propojený automobilový ekosystém změní budoucnost dojíždění.

DigiKey, přední světový distributor, vydal třetí řadu své série videí "City Digital", která představuje vývoj a budoucnost IoT v automobilovém průmyslu.

"Vzájemná závislost mezi IoT a automobilovým průmyslem se v uplynulém desetiletí posunula kupředu a každý rok přibývá elektronických funkcí, jako je mobilní konektivita, snímání životního prostředí a radar ve vozidlech," řekla Kelsie McMillin, partnerská marketingová manažerka IoT společnosti DigiKey. "Naše spolupráce s dodavateli, jako je Analog Devices, nám umožňuje přinášet inženýrům a vývojářům produkty a nástroje, které potřebují k urychlení  projektů automobilového průmyslu."

"Pravděpodobně neexistuje nic jiného, co si ve svém životě koupíte, kde bude tolik technologií jako auto," řekla Yasmine Kingová, viceprezidentka skupiny automobilových kabin společnosti Analog Devices. "Věnujeme značné úsilí předvídání budoucích inovací v oblasti výzkumu a vývoje, jejichž cílem je řešit některé z nejnáročnějších automobilových problémů, včetně urychlení autonomního řízení a konvergence energetické sítě a elektrifikované mobility."

První ze tří videí série, "An Evolution in Mobility", se zaměřuje na historii automobilového průmyslu, mapuje pokrok dosažený v posledních několika desetiletích a kde technologie ukazuje cestu vpřed.
Druhé video, "Powering the Road Ahead", zkoumá rostoucí potřebu nabíjecích stanic v dnešních chytrých městech. Třetí a poslední video "Creating a Sustainable Driving Experience" (Vytváření zážitku z udržitelné jízdy) odhaluje, jak budou města zítřka spolupracovat s výrobci automobilů na podpoře udržitelné výroby, skladování energie a konektivity nové generace.

https://www.digikey.com/en/resources/iot-resource-center/city-digital/
digikey.com

Hodnocení článku: