Jste zde

Digi-Key Electronics jako globální distributor společnosti ACEINNA

Digi-Key Electronics nabízí největší výběr elektronických součástek skladem a nyní rozšířila své produktové portfolio o produkty společnosti ACEINNA. Díky tomu se významně rozšiřuje celková nabídka o senzory a produkty v oblasti autonomního řízení vozidel a správy napájení.

Digi-Key oznámila rozšíření svého produktového portfolia o produkty společností ACEINNA. Tím Digi-Key bude poskytovat širokou škálu řešení a produktů v oblasti senzorů, autonomního řízení vozidla a správy napájení. Součástí je distribuce celé řady produktů ACEINNA, včetně hotových řešení RTK, INS, Tilt a IMU.

ACEINNA Inc. je předním poskytovatelem řešení pro automobilové, průmyslové a telekomunikační aplikace. Zaměřuje se na systémy pro určování polohy, které jsou založené na snímačích MEMS. Jejich systémy jsou schopny pracovat s přesností na jeden centimetr. To je hodnota, která řadí produkty ACEINNA mezi absolutní špičku. Nejnovější generace modulů IMU má trojitou redundantní architekturu, která je integrována do malého pouzdra. I přes malou velikost splňuje náročné požadavky na výkon, spolehlivost a náklady na robotickém a autonomním trhu.

Kromě navigačních systémů se společnost ACEINNA věnuje izolovanými snímači proudu založenými na technologii AMR. Tato technologie umožňuje dosáhnout špičkové přesnosti v jednočipovém provedení. ACEINNA má vývojová centra v San Jose; Andoveru a Chicagu. Výrobní závody se nachází v čínském Wuxi.

V roce 2017 byla společnost ACEINNA se sídlem v Bostonu ve státě Massachusetts odštěpena od společnosti MEMSIC. Proto se produkty společnosti ACEINNA opírají o 20 let zkušeností a vývoje v MEMSIC. Produkt 3D magnetického kompasu společnosti MEMSIC byl nainstalován do více než 600 milionů mobilních telefonů a jeho inerciální navigační systém (INS) byl nasazen do více než 600 typů letadel s více než 100 000 jednotkami dodávanými v různých aplikacích. ACEINNA je financována společností IDG Capital, která spravuje více než 20 miliard dolarů.

Portfolio společnosti Aceinna:

 

Více informací neleznete na https://www.aceinna.com a https://www.digikey.en

Hodnocení článku: