Jste zde

FLAJZAR: Firma roku Jihomoravského kraje 2013

Minulý týden převzali v Brně zástupci společnosti Flajzar titul Firma roku Jihomoravského kraje. V soutěži, která hodnotí invenci, stabilitu i zdraví firem napříč obory uspěl český výrobce elektroniky.

Vítězná firma Flajzar, která vyrábí například signalizační zařízení pro rybáře nebo GSM dálkové ovladače a kamerové systémy, uspěla v konkurenci 210 společností. Její majitel měl směr svého podnikání jasný už od malička. Nyní má jeho firma 21 zaměstnanců a proniká i na zahraniční trhy. Podle majitele firmy Tomáše Flajzara je to tím, že s kolegy dokážou vyvinout a začít vyrábět téměř libovolný výrobek za zlomek času ve srovnání s ostatními firmami. Důraz na design a jednoduchost produktů, na který firma Flajzar sází, přitom oslovil i odbornou porotu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porota soutěže ale kromě nápadů a příběhu firmy hodnotí také finanční zdraví firmy a produktivitu práce. Získané skóre se na celkovém výsledku podílí z 50 %. Ocenění je proto i dlouhodobou vizitkou zdraví firmy. Na začátku prosince čeká firmu Flajzar soutěž o celorepublikový titul v soutěži.

Držíme palce.

 

Hodnocení článku: