Jste zde

Hannover Messe 2018 - bezplatné vstupenky pro čtenáře HW.cz

Čtenářům HW Serveru nabízíme bezplatné elektronické vstupenky (eTickets) -  permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.

Pro získání bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets) k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE 2018 nasvštivte stránku: https://www.hannovermesse.de/ticketregistration?4x3fu

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na Vaše jméno, kterou si vytisknete ve formátu A4 na tiskárně počítače a předložíte ji při vstupu na výstaviště. Další informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce http://www.hannovermesse.de/en/get-tickets/

HANNOVER MESSE - Get new technology first!

HANNOVER MESSE je přední světový průmyslový veletrh. Svými zvýrazněnými tématy „Integrated Industry“ a „Integrated Energy“ je globální platformou pro Průmysl 4.0. Příští veletrh se koná 23. - 27. dubna 2018 v Hannoveru. Digitalizaci výroby a energetické systémy podrobně představí pět vedoucích veletrhů: IAMD-Integrated Automation, Motion & Drives, Digital Factory, Energy, Industrial Supply a Research & Technology.  Souběžně proběhne na hannoverském výstavišti veletrh CeMAT, přední světový veletrh pro intralogistiku a Supply Chain Management.  Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2018 je Mexiko. 

HANNOVER MESSE 2018: Průmysl 4.0 dospěl do dalšího stupně 

Vedoucím tématem veletrhu bude „Integrated Industry – Connect & Collaborate“. „S novou konektivitou - neboli organizací sítí - dospěl Průmysl 4.0. do dalšího stupně,” říká Dr. Jochen Köckler, předseda představenstva veletržní správy Deutsche Messe AG. „Vedoucím tématem ‚Integrated Industry - Connect & Collaborate’ chceme ukázat, jak digitální propojení v průmyslu vytváří zcela nové formy hospodaření, práce a spolupráce.   Výsledkem je větší konkurenceschopnost, lepší pracovní místa a nové obchodní modely.“

Veletrh HANNOVER MESSE je místem, kde lze zažít razantní rozvoj Průmyslu 4.0 a jeho dopad. Koncerny z celého světa zde předvedou roboty, automatizační techniku, řešení IT a software a také platformy pro digitální propojení.  Hannover Messe je proto motorem Průmyslu 4.0. Jen tady je možné vidět digitální transformaci průmyslu jako celého systému.

Také výrobní logistika a požadavky na logistické firmy se v rámci Průmyslu 4.0 mění. Přání zákazníků vyžadují řešení z jedné ruky.   Tento trend bude určující na veletrhu intralogistiky CeMAT. Veletrh CeMAT proběhne současně s veletrhem HANNOVER MESSE. Tím bude ve veletržním areálu v Hannoveru zobrazena celková souhra průmyslu 4.0 a logistiky 4.0. 

Příklady konektivity a spolupráce budou během veletrhu HANNOVER MESSE zřejmé na stáncích firem z celého světa.  Vedoucím tématem se bude zabývat také více než 80 doprovodných fór a kongresů a tak se veletrh HANNOVER MESSE opět stane platformou inovací a průkopníkem trendů.

Další informace o veletrhu HANNOVER MESSE 2018 najdete na www.hannovermesse.de

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon hm18visitor-guideen.pdf900.05 KB
PDF icon hm18map-of-exhibition-grounds.pdf123.14 KB
Hodnocení článku: