Jste zde

Konfigurovatelné napájecí zdroje Meanwell v nabídce Digikey

Jeden z největších distributorů součástek Digikey nabízí konfigurovatelné napájecí zdroje řady NMP od společnosti Meanwell. Tato řada splňuje vysoké nároky na bezpečnost a spolehlivost, jelikož jsou určeny i pro lékařské přístroje.

Digikey rozšiřuje své portfolio o konfigurovatelné napájecí zdroje od společnosti Meanwell. Jedná se o zdroje řady NMP, které splňují nejpřísnější kritéria pro provoz nejen ve zdravotnictví. Tato řada obsahuje zdroje o příkonu 650 W a 1200 W (NMP650 a NMP1K2) s nastavitelnými výstupními napětími 5V, 12V, 24V a 48V. K dispozici jsou i jiné napájecí moduly a jejich příslušenství.

Řada NMP je vybavena inteligentními ovládacími funkcemi, jako je dálkové zapnutí a vypnutí, varování před přehřátím a signálem DC OK, který zajišťuje dálkového ovládání a monitorování. Rychlost ventilátoru se automaticky upravuje pomocí vnitřní detekce teploty. Tyto zdroje jsou ideální volbou pro lékařské přístroje jako jsou diagnostická technika MRI, CT a PET a měřicí laserové systémy.

Společnost MEAN WELL, založená v roce 1982, je jedním z předních výrobců standardních spínacích zdrojů na světě a nabízí více než 10 000 standardních produktů v oblasti napájecích zdrojů.

Celkovou nabídku naleznete na https://www.digikey.cz/en/videos/m/mean-well/introduction-to-mean-well-configurable-power-supplies

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon nmpseriesds102020.pdf316.32 KB
PDF icon nmp-installationmanual.pdf1.71 MB
Hodnocení článku: